Vízilabda

2023.10.28. 20:23

Továbbra is pontatlan a fiatalos Vasút

Fotó: Laufer László

Továbbra sem tudott elrugaszkodni igazán a rajtkőről a PVSK-Mecsek Füszért férfivízilabda-csapata az Ob I.-ben. Immár hetedik meccsén maradt alul a sok sajátnevelésű játékost foglalkoztató gárda, s egy döntetlenje van.

Ugyan az első negyedet nyerni tudta hazai medencében a Miskolc ellen, de ebben a nyolc percben csupán egy gól esett. Ezt követően a vendégek kőhajítógép módjára szórták a találatokat, amivel nem igazán tudták tartani a lépést a pécsiek, akik a záró negyedre elfáradtak, s végül néggyel alulmaradtak miközben alacsony volt a lövések találati százaléka.

PVSK–Miskolc 9–13 (1–0, 3–5, 5–6, 0–2)
Férfivízilabda-Ob I., 8. forduló.
A PVSK gólszerzői: Kókai, Vogel 2-2, Kolozsi, Keresztúri, Imre K., Lajkó, Némethy 1-1.