Labdarúgó megye III.

2021.11.23. 11:52

Lesznek még meccsek idén

Mivel még vannak elhalasztott mérkőzések, ezért nem fejeződött be az őszi idény a labdarúgó felnőtt megyei III. osztályú bajnokságban, így két csoportban, a Czibulkában és a Csíkban a tabellák sem véglegesek.

Horváth L.

Forrás: Shutterstock/ Illusztráció

Fotó: Shutterstock

Most a hétvégén a Kishárságy–Lakócsa bajnoki szakadt félbe, idő előtt lefújták. A vendégek eleve csak 10 játékossal álltak ki, értelemszerűen cseréjük nem volt, a 38. percben egy kiállítás miatt még kevesebben lettek. A 63. percben 7-0 volt az állás a hazai javára, utána a lakócsaiaknál többen sérültet jelentettek, a létszámuk 7 fő alá esett, erre a játékvezető beszüntette a további játékot.

Katona Máté a Pécsi Sportolda 8 góljából ötöt szerzett, így újabb győzelmével csapata továbbra is a második helyen áll a Csík-csoportban. Az éllovas Hetvehely sem hibázott, a Szentegát ellen nyert gólgazdag meccsen.

Czibulka-csoport (13 csapat), 13. forduló: Hosszúhetény–Bányász TC: elhalasztva, Sásd–Szalánta 2-3, Bogád–Hidas 3-2, Egerág–Kökény 3-1, Orfű–Drávaszabolcs 7-3, Pécsvárad II.–Gyód 4-1. Szabadnapos: Újpetre.

Élcsoport: 1. Egerág 28, 2. Gyód 27, 3. Hosszúhetény 23 (+39), 4. Szalánta 23 (+15), 5. Újpetre 22, 6. Hidas 19.

Csík-csoport (13), 13. forduló: Patapoklosi–Pécsi Sportolda 1-8, Misinai Sasok–Szentlászló 7-2, Hetvehely–Szentegát 5-3, Kishárságy–Lakócsa: félbeszakadt, Nagydobsza–Baksa 1-5, Hobol–Vajszló 1-3. Szabadnapos: BFA II. Csertő.

Élcsoport: 1. Hetvehely 33, 2. Sportolda 30, 3. Vajszló 26, 4. Kishárságy 19, 5. Misinai Sasok 18, 6. Szentegát 17.