Hírek

2008.10.11. 15:21

Szombati eredményjelző

Itt megtudhatja, hogy végződtek a nap fontosabb meccsei.

BAMA

Labdarúgó vb-selejtezők Európában
1. csoport
Svédország – Portugália 0-0
Dánia – Málta 3-0 (2-0)
MAGYARORSZÁG – ALBÁNIA 2-0 (0-0)
2. csoport
Svájc – Lettország 2-1 (0-0)
Luxemburg – Izrael 1-3 (1-1)
Görögország – Moldova 3-0 (2-0)
3. csoport
Lengyelország – Csehország 2-1 (1-0)
San Marino – Szlovákia 1-3 (1-2)
Szlovénia – Észak-Írország 2-0 (0-0)
4. csoport
Finnország – Azerbajdzsán 1-0 (0-0)
Wales – Liechtenstein 2-0 (1-0)
Németország – Oroszország 2-1 (2-0)
5. csoport
Törökország – Bosznia-Hercegovina 2-1 (0-1)
Észtország – Spanyolország 0-3 (0-2)
Belgium – Örményország 2-0 (2-0)
6. csoport
Anglia – Kazahsztán 5-1 (0-0)
Ukrajna – Horvátország 0-0
7. csoport
Feröer-szigetek – Ausztria 1-1 (0-0)
Szerbia – Litvánia 3-0 (2-0)
Románia – Franciaország 2-2 (2-1)
8. csoport
Grúzia – Ciprus 1-1 (0-0)
Bulgária – Olaszország 0-0
9. csoport
Skócia – Norvégia 0-0
Hollandia – Izland 2-0 (1-0)

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, H csoport, 2. forduló
Zaporizzsja (ukrán) – MKB Veszprém 25-32 (10-17)

Férfi kézilabda KEK, 2. forduló, 1. mérkőzés
PLER – Mersin (török) 35-29 (18-18), visszavágó jövő szombaton Törökországban

Budapest Bank férfi kézilabdaliga
Budapest Bank-Kecskeméti KC – Balatonfüred 25-27 (11-9)
[A hazaiak kispadján vereséggel debütált Skaliczki László, a férfi válogatott korábbi szövetségi kapitánya.]
Csurgó – Győrhő ETO KC 27-27 (15-16)

Női kézilabda EHF Kupa, a 32 közé jutásért, visszavágó
Duslo Sala (szlovák) – Budapest Bank-FTC 31-26 (16-13), továbbjutott: az FTC 67-54-es összesítéssel

Női kézilabda NB I.
Vác – Fehérép-Alcoa 32-31 (16-16)
Győri Audi ETO KC – ASA-Consolis-Hódmezővásárhely 35-15 (21-8)
DVSC-Aquaticum – Sonepar-Békéscsaba 27-23 (14-15)
Tajtavill-Nyíradony – Dunaferr 31-33 (14-15)
Kiskunhalas – Pikker-Pécsi EAC 30-23 (15-10)

UNIQA női kosárlabda NB I.
MKB-Euroleasing Sopron – Ceglédi EKK 147-50 (36-14, 29-13, 43-6, 39-17)
BSE – BEAC-Újbuda 76-39 (22-19, 17-4, 23-3, 14-13)

Férfi röplabda NB I-es ligabajnokság, kiemelt csoport
MAFC-Mapei – HPQ-Szegedi RSE 3-2 (-21, -27, 21, 16, 11)

Férfi vízilabda ob I.
Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért – BVSC-Atlantis Casino 13-7 (3-3, 4-2, 2-1, 4-1)
Szeged-Beton VE – Domino Honvéd 8-9 (4-2, 2-2, 1-1, 1-4)
Androbau-Fehérvár PSE – Bodrogi-Bau-Szentesi VK 8-5 (2-1, 1-2, 2-0, 3-2)
UNIQA-UTE – FTC-Aprilia-Fisher Klíma 8-11 (1-2, 3-2, 3-4, 1-3)
OSC – Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP-VSC 8-11 (3-3, 2-4, 1-2, 2-2)

Női vízilabda ob I.
Domino Honvéd – Dunaújvárosi Főiskola VE 11-12 (5-1, 4-3, 0-4, 2-4)

Ezek is érdekelhetik