Ötszettes mérkőzést játszottak, de végül elmaradt a győzelem

Nagyon jó meccset játszott tegnap a PTE-PEAC NB I.-es férfi röplabdacsapata.

K. Mayer A.

Fotó: Löffler Péter

Storcz Tamás együttese végre teljes kerettel állhatott fel, s nagyon meg is akarta mutatni, hogy több van benne annál, amit eddig nyújtott.

Sikerült, hiszen ötszettes csatára kényszerítette ellenfelét: az elsőt a házigazdák nyerték meg, a másodikat és a harmadikat a vendégek, majd a negyediket óriási csatában húzta be a PEAC.

Sajnos az utolsó játszmában egyértelműen a MÁV Előre akarata érvényesült.

PTE-PEAC–MÁV Előre: 2:3 (21, -27, -19, 28, -8)

Férfi röplabda NB I. PTE-PEAC: dr. Horváth, Jánossy, Kiss N., Soós, Dolgos, Pordán. Csere: Kaszás (libero), Fodor, Szabó G. Vezetőedző: Storcz Tamás.

A női NB II.-ben a két pécsi csapat közül csak a Pécsi Horvát Iskola lépett pályára a hétvégén. Tavali Attila együttese nem volt képes komoly ellenállásra a második helyezett TRSE-vel szemben.

Eredmény: Pécsi Horvát Iskola–TRSE 0:3 (-12, -12, -14). Pécsi Horvát Iskola: Őry, Patonai, Gulyás, Gambino, Fónagy, Tenyér, Pónya, Mayer. Edző: Tavali Attila.