Vízilabda

2024.04.06. 20:37

Megdöbbentő siker! Szétkapta ellenfelét a PVSK-Füszért

Fotó: Laufer László

Megdöbbentette ellenfelét, a KSI-t a férfi vízilabda Ob I. Középszakaszának utolsó előtti fordulójában a PVSK-Mecsek Füszért. Az első negyedben óriási tempót diktáltak a pécsiek, s mindeközben jól is védekeztek, így háromgólos előnyben pihenhettek meg először. A folytatásra még vérszomjasabban úsztak ki, s megszórták ellenfelüket szinte biztos győzelmet érő különbséget, nyolcgólos vezetést kidolgozva.

A biztos előny ellenére sem engedtek ki Lajkóék, s minden negyedet nyerve megelőzték a tabellán riválisukat a KSI-t ezzel pontegyenlőségnél is az utolsó helyre lökve. A Vasút ezzel második győzelmét érte el az idényben.

PVSK-Mecsek Füszért–KSI 16–5 (5–2, 5–0, 3–1, 3–2)
Férfi vízilabda Ob I., Középszakasz, Alsóház, 4. forduló.
A pécsi gólszerzők: Lajkó, Vidovenyecz 3–3, Tóth A., Imre 2–2, Kolozsi, Keresztúri, Holl, Reisz, Némethy, Szabó G. 1–1.