kézilabda

2021.04.07. 20:44

Elmaradt a bravúr, kikapott a Komló

Négy góllal kikapott hazai pályán a Balatonfüredtől a Sport36-Komló férfikézilabda-csapata az NB I. 17. fordulójában.

Sz. D.

Fotó: Löffler Péter

A dobogós helyen álló vendégek nagyon bekezdtek, szinte minden támadásuk góllal ért véget. Jerkovicsék csak az első néhány percben tudták tartani a lépést a Balaton-partiakkal, a játékrész közepén viszont már 6-12-t mutatott az eredményjelző. A hazai csapat ezt követően sem lassított, a félidőben 7 gól volt a Füred előnye.

A második 30 percben sem változott a játék képe. A Balatonfüred ugyan a hajrára egy kicsit visszavett, de 30-26-ra így is megnyerte a mérkőzést.

Jógáék szombaton ismét otthon lépnek pályára, 18 órától a Vác gárdáját fogadják.

Sport36-Komló– Balatonfüred 26-30 (12-17)

Férfi kézilabda NB I., 17. forduló. Komló, zárt kapuk mögött. Vezette: Andorka, Hucker.

A komlói gólszerzők: Zobec 5, Oláh 4, Jerkovics, Takács B. 3-3, Grünfelder, Balázs S., Sunajko, Melnyicsuk 2-2, Granics, Jóga, Vaskó 1-1. Vezetőedző: Kilvinger Bálint.

A balatonfüredi gólszerzők: Malinovics 7, Szöllősi, Varga M. 5-5, Topic 4, Bóka, Brandt 3-3, Kemény 2, Glendza 1. Vezetőedző: György László.